Vlhkoměry na obilí, obilniny a olejniny – Vlhkoměry na obilí

Vlhkoměry na obilí, vlhkoměry obilí přenosné, provozní vlhkoměry obilné, digitální vlhkoměry obilovin, vlhkoměry zrnin, ruční měřiče vlhkosti obilí, měřáky na měření vlhkosti zrna, analyzátory, měřidla na vlhké zrno, to je jenom několik různých názvů pro vlhkoměry obilí. Sondy vlhkoměrů obilí jsou vyvinuty tak, aby měřily vlhkost zrní buď v pevném nebo rozemletém

Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline

Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline jsou nejkvalitnější vlhkoměry na trhu.

Firma Supertech Agroline nabízí vlhkoměry na obilí od nejlevnějších vlhkoměrů bez mlýnku, přes vlhkoměry s mlýnkem, vlhkoměry, které se dají propojit s chytrým mobilem.

Pro náročnější uživatele nabízejí i teploměry Agrolog na měření teploty v silech.

Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem
Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline Farmpoint, Farmpro, SuperPro a C-PRO lze zakoupit v našem eshopu.

Vlhkoměry Supertech Agroline U vlhkoměrů na obilí Supertech Agroline lze prodloužit záruku na 48 měsíců online registrací u dovozce vlhkoměrů do České republiky firmy Danagra.

Týká se pouze přístrojů do České republiky dovezených firmou DANAGRA s.r.o., prodaných od 1. června 2017 firmou Zemědělské potřeby M+S, registrovaných do 1 měsíce od zakoupení přístroje.


Jednotlivé vlhkoměry na obilí Supertech Agroline:

Vlhkoměr obilí Farmpoint je jednoduchý vlhkoměr, kde současné stlačení vzorku zrna a automatické vyrovnání teplot vede k prokazatelně větší spolehlivosti výsledku.

Vlhkoměr obilí Farmpro s integrovaným mlýnkem má již integrovaný mlýnek. Zrno je rozemíláno a stlačeno v jediné operaci, která společně s automatickým vyrovnáním teplot vede k prokázaně větší spolehlivosti výsledku měření vlhkosti zrna.

Vlhkoměr obilovin SuperPro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem má kromě integrovaného mlýnku na rozdíl od ostatních vlhkoměrů digitální displej s podsvícením, který ukazuje vlhkost s přesností na jednu desetinu procenta, vestavěný drtící prostředek (mlýnek), samostatnou kalibraci pro každý typ zrna, automatický výpočet průměrné hodnoty, nárazuvzdorný přenosný kufřík.

Vlhkoměr obilí C-Pro s integrovaným mlýnkem pro spojení s chytrým telefonem je nový digitální vlhkoměr pro obilí kapesního formátu, který poskytuje spojité výsledky, protože lze propojit s chytrým telefonem.. Měřený vzorek obilí nebo osiva je v jednom pracovním kroku současně rozemletý a stlačený, což zaručuje přesné zjištění jeho vlhkosti. Nyní máte k dispozici kompletní přehled, a to i na cestách!

Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline v obraze:

Vlhkoměr obilí digitální Farmpoint
Vlhkoměr obilí digitální Farmpoint pro 16 plodin
Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem
Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem pro 19 plodin
Vlhkoměr obilí digitální Farmpro s integrovaným mlýnkem
Vlhkoměr obilí digitální Farmpro s integrovaným mlýnkem pro 18 plodin
Vlhkoměr obilí digitální C-PRO s integrovaným mlýnkem pro spojení s chytrým telefonem
Vlhkoměr obilí digitální C-PRO s integrovaným mlýnkm pro spojení s chytrým telefonem pro 30 plodin

Video s vlhkoměrem na obilí Farmpoint:

Video s vlhkoměrem na obilí Farmpro:

Video s vlhkoměrem na obilí Superpro:

Video s vlhkoměrem na obilí C-Pro a spojení s appkou:

O výrobci vlhkoměrů na obilí Supertech Agroline:

Logo Supertech Agroline

Historie firmy Supertech Agroline dokumentuje provozní připravenost, inovace a více než 25 let praktických zkušeností s komplexním a inteligentním sortimentem pro posklizňový průmysl. Je to dánská společnost s angažovanými a motivovanými zaměstnanci, partnery považují za klíčový prvek. Ochota přizpůsobit se budoucím změnám jim dává příležitost pracovat s nejmodernějšími procesy a zařízeními. Ve všem, co dělají, se zaměřují na potřeby zákazníků.

Vize firmy Supertech Agroline je jasná – chce vždy nabízet špičkové technologie pro měření teploty a vlhkosti, na které se zákazníci mohou plně spolehnout. Pomáhají zajistit sklizeň s maximálními výnosy, minimalizovat ztráty a současně maximalizovat váš zisk. Všechny výrobky firmy Supertech Agroline, jsou navrženy tak, aby byly i v budoucnu bezpečně na vaší straně.

Přesunout se na začátek