Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline

Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline jsou nejkvalitnější vlhkoměry na trhu.

Firma Supertech Agroline nabízí vlhkoměry na obilí od nejlevnějších vlhkoměrů bez mlýnku, přes vlhkoměry s mlýnkem, vlhkoměry, které se dají propojit s chytrým mobilem.

Pro náročnější uživatele nabízejí i teploměry Agrolog na měření teploty v silech.

Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem
Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline Farmpoint, Farmpro, SuperPro a C-PRO lze zakoupit v našem eshopu.

Vlhkoměry Supertech AgrolineU vlhkoměrů na obilí Supertech Agroline lze prodloužit záruku na 48 měsíců online registrací u dovozce vlhkoměrů do České republiky firmy Danagra.

Týká se pouze přístrojů do České republiky dovezených firmou DANAGRA s.r.o., prodaných od 1. června 2017 firmou Zemědělské potřeby M+S, registrovaných do 1 měsíce od zakoupení přístroje.


Jednotlivé vlhkoměry na obilí Supertech Agroline:

Vlhkoměr obilí Farmpoint je jednoduchý vlhkoměr, kde současné stlačení vzorku zrna a automatické vyrovnání teplot vede k prokazatelně větší spolehlivosti výsledku.

Vlhkoměr obilí Farmpro s integrovaným mlýnkem má již integrovaný mlýnek. Zrno je rozemíláno a stlačeno v jediné operaci, která společně s automatickým vyrovnáním teplot vede k prokázaně větší spolehlivosti výsledku měření vlhkosti zrna.

Vlhkoměr obilovin SuperPro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem má kromě integrovaného mlýnku na rozdíl od ostatních vlhkoměrů digitální displej s podsvícením, který ukazuje vlhkost s přesností na jednu desetinu procenta, vestavěný drtící prostředek (mlýnek), samostatnou kalibraci pro každý typ zrna, automatický výpočet průměrné hodnoty, nárazuvzdorný přenosný kufřík.

Vlhkoměr obilí C-Pro s integrovaným mlýnkem pro spojení s chytrým telefonem je nový digitální vlhkoměr pro obilí kapesního formátu, který poskytuje spojité výsledky, protože lze propojit s chytrým telefonem.. Měřený vzorek obilí nebo osiva je v jednom pracovním kroku současně rozemletý a stlačený, což zaručuje přesné zjištění jeho vlhkosti. Nyní máte k dispozici kompletní přehled, a to i na cestách!

Vlhkoměry na obilí Supertech Agroline v obraze:

Vlhkoměr obilí digitální Farmpoint
Vlhkoměr obilí digitální Farmpoint pro 16 plodin
Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem
Vlhkoměr obilí digitální Superpro s integrovaným mlýnkem a podsvíceným displejem pro 19 plodin
Vlhkoměr obilí digitální Farmpro s integrovaným mlýnkem
Vlhkoměr obilí digitální Farmpro s integrovaným mlýnkem pro 18 plodin
Vlhkoměr obilí digitální C-PRO s integrovaným mlýnkem pro spojení s chytrým telefonem
Vlhkoměr obilí digitální C-PRO s integrovaným mlýnkm pro spojení s chytrým telefonem pro 30 plodin

Video s vlhkoměrem na obilí Farmpoint:

Video s vlhkoměrem na obilí Farmpro:

Video s vlhkoměrem na obilí Superpro:

Video s vlhkoměrem na obilí C-Pro a spojení s appkou:

O výrobci vlhkoměrů na obilí Supertech Agroline:

Logo Supertech Agroline

Historie firmy Supertech Agroline dokumentuje provozní připravenost, inovace a více než 25 let praktických zkušeností s komplexním a inteligentním sortimentem pro posklizňový průmysl. Je to dánská společnost s angažovanými a motivovanými zaměstnanci, partnery považují za klíčový prvek. Ochota přizpůsobit se budoucím změnám jim dává příležitost pracovat s nejmodernějšími procesy a zařízeními. Ve všem, co dělají, se zaměřují na potřeby zákazníků.

Vize firmy Supertech Agroline je jasná – chce vždy nabízet špičkové technologie pro měření teploty a vlhkosti, na které se zákazníci mohou plně spolehnout. Pomáhají zajistit sklizeň s maximálními výnosy, minimalizovat ztráty a současně maximalizovat váš zisk. Všechny výrobky firmy Supertech Agroline, jsou navrženy tak, aby byly i v budoucnu bezpečně na vaší straně.

Přesunout se na začátek