fbpx

Vlhkoměry na obilí Wile

Vlhkoměry na obilí Wile - vlhkoměr obilí Wile 200

Vlhkoměry na obilí Wile jsou poměrně levné vlhkoměry, vycházejí v průměru o 1000 až 2000 Kč levněji než podobné vlhkoměry jiných výrobců. Všechny vlhkoměry Wile mají české menu. V naší nabídce najdete 2 vlhkoměry na obilí Wile 55 a Wile 65 bez mlýnku, 1 vlhkoměr na obilí s mlýnkem Wile 78 a 1 vlhkoměr na obilí Wile 200 s digitální hektolitrovou váhou a teploměrem. Vlhkoměry na obilí Wile 55, Wile 65, Wile 78 a Wile 200 lze zakoupit v našem eshopu.

Jednotlivé vlhkoměry na obilí WILE:

Vlhkoměr na obilí Wile 55 je běžný vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin na celá zrna s 12-ti předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměr na obilí Wile 65 je běžný vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin na celá zrna s 16-ti předprogramovanými plodinami. K vlhkoměru lze dokoupit a připojit teplotní sondu na měření teploty.

Vlhkoměr na obilí Wile 78 Drtič je vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin s integrovaným mlýnkem s 21 předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměr na obilí Wile 200 s digitální hektolitrovou váhou a integrovaným teploměrem na celá zrna se 14 předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměry na obilí WILE v obraze:

Vlhkoměr na obilí Wile 55 Wile 55 vlhkoměr obilí pro měření vlhkosti zrna, semen a olejnin 12 plodin

Vlhkoměr na obilí Wile 65 Wile 65 vlhkoměr obilí pro měření vlhkosti zrna, semen a olejnin 16 plodin

Wile 78 Drtič vlhkoměr obilí pro měření vlhkosti zrna, semen a olejnin s mlýnkem Wile 78 Drtič vlhkoměr obilí pro měření vlhkosti zrna, semen a olejnin s mlýnkem 21 plodin

Profesionální vlhkoměr na obilí WILE 200, digitální hektolitrová váha, teploměr Profesionální vlhkoměr na obilí WILE 200, digitální hektolitrová váha, teploměr 14 plodin

Video s vlhkoměrem na obilí WILE 55:

Video s vlhkoměrem na obilí WILE 78:

Video s vlhkoměrem na obilí WILE 200:

O výrobci vlhkoměrů na obilí WILE:

Logo WILE - výrobce vlhkoměrů na obilí

Vlhkoměry na obilé WILE vyrábí finská firma Farmcomp OY, která je zároveň výrobcem elektrických ohradníků OLLI, které dokážou zdolat i arktickou zimu.. Vlhkoměry na obilí Wile jsou jednoduché levné, ale zároveň spolehlivé vlhkoměry.

Kontaktní informace pro Vlhkoměry na obilí Wile:

Zemědělské potřeby M+S s.r.o.
Hlubocká 11
Hrdějovice u Českých Budějovic
373 61
Česká republika
IČ: 28121121
DIČ: CZ28121121

Email: info@zemedelske-potreby.cz
Eshop: www.eshop-zemedelske-potreby.cz

Další weby: www.zemedelske-potreby.cz www.elektricke-ohradniky.cz www.vlhkomerynaobili.cz www.pytle-na-obili.cz www.lihne-na-drubez.cz www.kurnik-pro-slepice.cz www.skubacka-drubeze.cz www.vakuovacka-na-potraviny.cz www.sedacka-do-traktoru.cz www.katalog-zemedelske-potreby.cz www.zpms.cz

www.akaska.cz www.danagra.cz www.eohradnik.sk