Vlhkoměry na obilí Wile

Vlhkoměry na obilí Wile jsou poměrně levné vlhkoměry, vycházejí v průměru o 1000 až 2000 Kč levněji než podobné vlhkoměry jiných výrobců. Všechny vlhkoměry Wile mají české menu.

V naší nabídce najdete 2 vlhkoměry na obilí Wile 55 a Wile 65 bez mlýnku, 1 vlhkoměr na obilí s mlýnkem Wile 78 a 1 vlhkoměr na obilí Wile 200 s digitální hektolitrovou váhou a teploměrem.


Jednotlivé vlhkoměry na obilí WILE:

Vlhkoměr na obilí Wile 55 je běžný vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin na celá zrna s 12-ti předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměr na obilí Wile 65 je běžný vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin na celá zrna s 16-ti předprogramovanými plodinami. K vlhkoměru lze dokoupit a připojit teplotní sondu na měření teploty.

Vlhkoměr na obilí Wile 78 Drtič je vlhkoměr zrna, zrnin, semen a olejnin s integrovaným mlýnkem s 21 předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměr na obilí Wile 200 s digitální hektolitrovou váhou a integrovaným teploměrem na celá zrna se 14 předprogramovanými plodinami.

Vlhkoměry na obilí WILE v obraze:


Video s vlhkoměrem na obilí WILE 55:

Video s vlhkoměrem na obilí WILE 78:

Video s vlhkoměrem na obilí WILE 200:

O výrobci vlhkoměrů na obilí WILE:

Logo WILE - výrobce vlhkoměrů na obilí

Vlhkoměry na obilé WILE vyrábí finská firma Farmcomp OY, která je zároveň výrobcem elektrických ohradníků OLLI, které dokážou zdolat i arktickou zimu.. Vlhkoměry na obilí Wile jsou jednoduché levné, ale zároveň spolehlivé vlhkoměry.

Přesunout se na začátek